:: Българска Музикална Организация :: Форуми: Връзка между по-млад мъж и по-възрастна жена! - :: Българска Музикална Организация :: Форуми

Направо към съдържанието

непрочетени известия >

Здравейте, Guest! Вход | Регистрация

Разбери дали този, когото харесваш харесва теб!

Имаш терзание? Чудиш се дали те харесва? Дали и той/тя те обича?
Сподели емоцията, сподели чувството и екипът на "От опит глава не боли" ще ви отговори.

Екипът на Българска Музикална Организация вече 7 години опитва и дава мнения. Бъдете част от най-опитните коментатори в сферата на любовта. Най-опитните любовници на думи от 2004-та година до днес... открийте и нашите любовни трепети във форумът.
  • 4 Страници +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4

Връзка между по-млад мъж и по-възрастна жена! мода или нещо друго? Оцени темата: -----

Анкета: Vote!

Приемате ли връзка между по-млад мъж и по-вързастна жена?

Не може да видите резултатите в анкетата, докато не гласувате. Влезте в профила си и оставете вашият глас, за да видите резултатите.

Вие бихте ли имали връзка с по-възрастна жена /ако сте мъж/ или съответно по-млад мъж /ако сте жена/?

Не може да видите резултатите в анкетата, докато не гласувате. Влезте в профила си и оставете вашият глас, за да видите резултатите.
Гласувам Гостите не могат да гласуват

#46 Потребителят е неактивен   e+ 

• а вие, малки ученички, пазете свойте тесни пички
  • ИконаИконаИконаИконаИконаИконаИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Video Group
  • Регистриран: 24 07 2005

Публикувано 14 06 2008, 02:09

дамз
Baby I can watch whole nations die
And I don't care at all!
0

#47 Потребителят е неактивен   quiksilver4e 

• unleash the fucking dada
  • ИконаИконаИкона
  • Група: BMO
  • Регистриран: 11 04 2008

Публикувано 14 06 2008, 07:21

Нищо нередно.. Има по-тежки случаи, ако можем въобще да го наречем това такъв.. :lol:
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked.
0

#48 Потребителят е неактивен   Kazvam 

• Свеж потребител
  • Регистриран: 23 07 2008

Публикувано 23 07 2008, 14:18

На мен ми се струва доста престижно на един мъж да му обръщат внимание не само по - малките жени, но и по - възрастните :dobre:

Престижно е по - голяма ( кака) да ти обърне внимание, защото ПО ПРИНЦИП жените харесват по - големи отт тях мъже. :dobre:
0

#49 Гост_Каката

• Група: Guests

Публикувано 02 01 2009, 11:13

Здравейте, аз съм жена, била с по-млад мъж. Правихме най-върховния секс, бога ми, неповторим. Била съм и с мъже на моята възраст, но разликата е в полза на младежа. Нямам обяснение за това, просто факт. Срещаме се само за секса, разбира се, не си и помислям за съвместно бъдещеНе знам кой кого ще "отрака", но това е съвсем лично-зависи от желанието и умението на двамата.
А защо млад мъж спря поглед на мен ? Вероятно е усещал, че ще има много наслада, така, както и аз усетих сексуалното привличане.

КАКАТА
0

#50 Гост_sisa

Публикувано 23 06 2010, 07:30

Виж мнениетоicy_p, на 19 11 2007, 14:02 , каза:

Това не мога да го разбера :unknw: Какво има привлекателно в старо набръчкано женище например? Дори и да е на 30 пак е по-стара и годинките си личат. Аз лично бих избрал някое стегнато момиченце ;)

А стегнатото момиченце дали би избрало теб, ти в първа младост ли си?

Мнението е редактирано от BASS_TERROR: 23 06 2010, 09:37
Причина за редактиране: Пиши на Кирилица

0

#51 Потребителят е неактивен   Synaesthesia 

• One Naked Soul
  • ИконаИконаИконаИконаИконаИконаИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Глобален Модератор
  • Регистриран: 10 08 2006

Публикувано 23 06 2010, 13:24

Виж мнениетоsisa, на 23 06 2010, 07:30 , каза:

А стегнатото момиченце дали би избрало теб, ти в първа младост ли си?

Ми мисля, че вече направи 16-17 :D
I mean I like to be passionate and sincere but I also like to have fun and act like a dork. Geeks unite.
0

#52 Гост_Краси

Публикувано 15 05 2011, 19:46

Приятелят ми е с 9 години по-малък. Дърпах се докато ме сваляше, а сега съм щастлива.
0

#53 Гост_happy

Публикувано 26 09 2011, 11:33

Виж мнениетоn0ne, на 20 04 2007, 17:08 , каза:

Ммм...за мен разлика 2-3 години в плюс за единия от двамата не е толкова фрапираща, но от там нагоре... От моята гледна точка, не виждам с какво може да привлече една жена мъж, с 10 години по-малък от нея. Както и не виждам как мъж с 10-15 години по-възрастен, ще одиса на акъла на по-младата си съпруга. Разбира се, има такива случаи, но на мен ми се струват...нездрави. Лично аз...не виждам какво мога да правя с едно момиче на 20 (да речем, че съм условно на 32). На нея ще и се вилнее по дискотеки, а на мен (може би) ще ми се иска да си свия семейно огнище, да имам деца и т.н. От тази гледна точка гледам и на младия мъж...ми...на младите мъже по принцип им се прави това-онова, докато на дамите, по-големи от тях с 5-10, че и повече години...не знам. :) Лично аз не бих се захванал с жена, която е по-голяма то мен с 2 години, камо ли повече.
Колкото до това, защо по-възрастните жени си връткат момченца...може и да им идва от природата - да си търсят подходящ, здрав партньор за поколението. Преди го бях писал тук, че някакви си учени доказали, че след 30 годишна възраст, спермата у мъжете почва да дава дефекти, та...нещо свързано с това да е.
А за по-възрастни жени...както казах, не го разбирам това. :) 1-2 години...може. Особено, ако мъжът е някой по-зрял за възрастта си характер, но повече...не бих. За секса... мммне е задължително да си вземеш кака за да те отрака. В контекста... казано под сърдинка - поне на мене секс с 2 години по-голяма...не ми хареса кой знае колко (може би, щото беше за сефте, може би щото...беше само за около 30-40 минути). :) Пък и...младите мъже преливат от енергия, би следвало да са свръх активни в кревата, докато какичките...ги помръзва с годините. :)

Здравей сладък!
Не зная точно на каква възраст си, но ще ти кажа, че разсъждаваш доста детински. Аз съм жена на 31 години, човека с когото имам връзка и то много стабилна, зряла и качествена,е на 21 години и е абсолютно убеден, че аз съм всичко това което иска за напред в живота си, защо ли, защото повечето от жените на 18, 19, 20, 21 - не са наясно не само със секса, изобщо и с много други неща, много по-важни и ценни. Сега ще си кажеш, е че мъжете на тази възраст, дали са наясно, щом жените не са, аз ще ти отговоря така, има хора и хора, имала съм връзка с 10 години по-възрастен мъж от мен, сега имам с 10 години по-млад от мен и мога с ръка на сърцето да кажа, че по-младия е много по-разумен, много по-отговорен, много по-сериозен, много по-честен и открит, така че истината се крие в самата личност, в човека с главно "Ч", а не във възрастта на хората и разликата в годините между мъжа и жената в една двойка, нали знаеш поговорката "Вълкът козината си мени, но нравът не!". Та за жените на моята възраст, мога да ти кажа, че са най-желаните, особено от по-младите мъже, и да, определено със сексуална насоченост, но когато нещата се поставят още в самото начало както трябва, когато хората са откровени по между си, тогава е различно. Ние имахме удоволствието да се опознаем, преди да се видим на живо, да разберем що за хора сме, какво ни тревожи, какво ценим, какво искаме от живота и на какво всъщност се надяваме да постигнем, всичко това е много по-ценно от секс за една нощ с пияна студентка, която на следващия ден, дори и няма да те помни. Да, знам че има много красиви, умни и добри млади жени, но те на тази възраст не мислят за обвързване, истински разумните следват пътя към кариерата, те са различни и от друг калибър, но когато помислят за обвързване, може вече да бъдат и на моята възраст и да се влюбят в по-млад мъж, защо не, такъв също може да се влюби в нея, защото нормалните жени на неговата възраст не са готови за сериозни връзки, а пък останалите си ги сменяват като носни кърпи,защото все нещо не им изнася, все нещо не им се угажда или пък просто сега им е времето да се забавляват пълноценно и секса за една нощ не е кой знае какъв грях ;) ... Имам доста познати мъже на около 20 годишна възраст, те тотално са разочаровани от връзките си с жени на тяхната възраст, казват че са материалистки, че търсят само облагите и кефа, че не държат истински и сериозно на взаимоотношенията им и т.н., и т.н. С моя приятел сме изключително щастливи, обичаме се страшно много и зная, че е истинско, сега ще ти обясня защо, защото аз самата няколко пъти се опитах да приключа връзката ни, но той не ми позволи, не насилствено разбира се, но ми е говорил много, казал ми неща, които никога не бях чувала от мъж през живота си и определено не играе роля, защото ако няма чувства, всичко това е безмислено. Този човек ме научи на много неща, аз покрай него си върнах вярата в доброто у хората, той е прекрасен човек, излъчващ само положителна енергия, способен да те накара да се усмихнеш и в най-тежкия ти и труден момент, той е умен и интелигентен, схватлив, енергичен, красив, емоционален, забавен и истински, вярвам му за всичко и изцяло, преди него бях толкова разочарована от лъжливи и измамни личности, че се превърнах в полуфеминистка, но той възроди вярата ми в доброто, дари ме с надежда, че Светът не е толкова лош и грозен, че всеки човек си има половинка там някъде и без значение от възрастта и положението и на двамата. Паснахме си в абсолюрно всичко, няма нещо в което да не се разбираме и да не си допадаме, като две капки вода. Той ме научи да ценя всеки миг, да обичам живота и да вярвам в хората. Аз благодаря на Бог, че ни срещна и че в момента съм една истински щастлива жена, а той един истински щастлив мъж! Малцина могат да разберат как се чувстват двама души, които взаимно се обичат, малцина са имали щастието да изживеят истински споделената любов, а не заблудената, неосъзнатата и примитивната! Така че възрастта и по-точно разликата във възрастта между двама души е без значение, всичко е вътре в човека на колкото и години да е, всеки знае какво желае и рано или късно го намира в лицето на някого. Желая ти да го изживееш, иска ми се дори да бъде с по-възрастна от теб, за да разбереш, че може да бъде прекрасно, стига самата тя да е прекрасна! И най-вече "НИКОГА, НЕ КАЗВАЙ - НИКОГА!" !!! Успех във всичко и се усмихвай, Света е прекрасен, когато сме истински щастливи :giveheart:

0

#54 Гост_momche za lelq

Публикувано 08 12 2011, 13:11

О,разбира се,бил съм с по-възрастна от мен жена.Сексът с нея беше невероятен и много,много вълнуващ,нищо,че можеше да ми е майка.Аз бях тогава на 25, а тя на48 :blush200: ,но малко момичета могат да бъдат толкова страстни,нежни и перверзни,с удоволствие бих опитал отново
0

#55 Потребителят е неактивен   Lover 

• Свеж потребител
  • Регистриран: 10 03 2011

Публикувано 11 01 2012, 13:01

То любовта не пита. Според мен няма нищо нередно :)
0

Сподели темата чрез:

• 4 Страници +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4

Бърз отговор

1 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни потребители