:: Българска Музикална Организация :: Форуми: Връзка между по-млад мъж и по-възрастна жена! - :: Българска Музикална Организация :: Форуми

Направо към съдържанието

непрочетени известия >

Здравейте, Guest! Вход | Регистрация

Разбери дали този, когото харесваш харесва теб!

Имаш терзание? Чудиш се дали те харесва? Дали и той/тя те обича?
Сподели емоцията, сподели чувството и екипът на "От опит глава не боли" ще ви отговори.

Екипът на Българска Музикална Организация вече 7 години опитва и дава мнения. Бъдете част от най-опитните коментатори в сферата на любовта. Най-опитните любовници на думи от 2004-та година до днес... открийте и нашите любовни трепети във форумът.
  • 4 Страници +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Връзка между по-млад мъж и по-възрастна жена! мода или нещо друго? Оцени темата: -----

Анкета: Vote!

Приемате ли връзка между по-млад мъж и по-вързастна жена?

Не може да видите резултатите в анкетата, докато не гласувате. Влезте в профила си и оставете вашият глас, за да видите резултатите.

Вие бихте ли имали връзка с по-възрастна жена /ако сте мъж/ или съответно по-млад мъж /ако сте жена/?

Не може да видите резултатите в анкетата, докато не гласувате. Влезте в профила си и оставете вашият глас, за да видите резултатите.
Гласувам Гостите не могат да гласуват

#31 Потребителят е неактивен   elinko 

• ...StateOfMind...
  • ИконаИконаИконаИконаИконаИконаИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: BMO
  • Регистриран: 16 10 2005

Публикувано 20 11 2007, 01:04

А по-възрастен мъж и млада жена?
Снимка
the nite is alive - the world is asleep
dreaming of promises they can't keep
we gotta be tough we gott a be strong
it's only love we've been waiting on

0

#32 Потребителят е неактивен   icy_p 

• Абсолютен фен
  • ИконаИконаИконаИконаИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Регистриран: 03 11 2005

Публикувано 20 11 2007, 01:26

Виж мнениетоelinko, на 20.11.2007, 01:04, каза:

А по-възрастен мъж и млада жена?

Точно де , ама трябва да си богат , за да си земеш някоя младичка , която ще ти доставя удоволствие докато умреш и наследи парите ти :lookaround:
0

#33 Потребителят е неактивен   MURZELA 

• I Am What I Am
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 19 11 2004

Публикувано 20 11 2007, 12:04

Малиии, днес каква кака видях да седи зад бюро ... на към 28 г. бие, и нямам нищо против да и видя стегнатото дупе отново, този път без дънките на него :blush200:
Снимка
Снимка
Снимка
Опознай себе си!
0

#34 Потребителят е неактивен   Synaesthesia 

• One Naked Soul
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Глобален Модератор
  • Регистриран: 10 08 2006

Публикувано 20 11 2007, 12:11

Виж мнениетоMURZELA, на 20.11.2007, 12:04, каза:

Малиии, днес каква кака видях да седи зад бюро ... на към 28 г. бие, и нямам нищо против да и видя стегнатото дупе отново, този път без дънките на него :blush200:

хаха :blush200: за тва иде реч! ;) зрелите жени са по-секси! :meeting: аз например не мога да ги разбера тия мъже дето гледат да хванат нещо от рода на "ти си само осми клас" :girldrink: верно, че има кво да се пробере и оттам , но друго си е жена...като жена :wackout: повечето от мъжете..нищо не разбирате :spell:

а забравих да добавя, че приятеля на майка ми е с 10 години по-млад от нея, ма са заедно вече 7 години... :lookaround:

Мнението е редактирано от ShutYourMouth: 20 11 2007, 12:13

I mean I like to be passionate and sincere but I also like to have fun and act like a dork. Geeks unite.
0

#35 Потребителят е неактивен   Aida 

• Музикален фен
  • ИконаИкона
  • Регистриран: 06 11 2006

Публикувано 21 11 2007, 21:35

Аз нямам нищо против, стига да става дума за любов, не за пари...
Pravi tova koeto iskash, ne tova koeto trqbva, no go pravi taka che da ne prechish na drugite!
0

#36 Потребителят е неактивен   Badboy 

• Войводата от ВЦ-то-no comment!!!
  • ИконаИконаИконаИконаИконаИконаИкона
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 29 07 2005

Публикувано 22 11 2007, 00:42

Ахахахахахах:П мода батейййй всичко мода ;) по-скоро завист на околните :):):)
Въглища Кирпич Компотизиране на стриди :tommy:
Мойта любима-ТАлашка КИРпичева!!! Лъв хър енд най убуу мий на селу!!!
Подписа е цензуриран поради нарушение правилата на форума
Снимка
0

#37 Потребителят е неактивен   Honey 

• BMO геройче
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 14 07 2005

Публикувано 22 11 2007, 11:21

Предната седмица един приятел (на 20-21) ми изтърси, че приятелката му е на 32.
Еми.... ако се обичат какво толкова?
Лично на мен ми харесва обратното. Харесва ми чувството за сигурност като е по-голям. Да има повече живейстки опит, да знае повече, да е по-умен.
Но не и заради това дето казват "Хвани си батко, за да ти е слдко."

Мнението е редактирано от Honey: 22 11 2007, 11:22

Something's always change.
0

#38 Потребителят е неактивен   Synaesthesia 

• One Naked Soul
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия

Публикувано 22 11 2007, 11:29

Виж мнениетоHoney, на 22.11.2007, 11:21, каза:

Но не и заради това дето казват "Хвани си батко, за да ти е слдко."

Свинкали сме да реагираме така,защото сме се сблъсквали с такива случай...нали...хвани си кака да те отрака и така нататък , но там където наистина става дума за любов нека се любят хората :meeting: :) не винаги става дума за руса кака на 26, която обича лудо своя 85 годишен съпруг :lol: и просто иска да го изпрати по последнея му житеиски път...и после да отвори няколко мола в негова чест :lol: знам много такива хора, с голяма разлика във възрастта, но то си зависи от хората нали...не знам защо пииша толкова много в тая тема..спирам!
I mean I like to be passionate and sincere but I also like to have fun and act like a dork. Geeks unite.
0

#39 Потребителят е неактивен   Persephone 

• Музикален фен
  • Икона
  • Регистриран: 12 12 2007

Публикувано 19 12 2007, 19:43

С по-млад? Аз лично съм била, естествено, има си разлика, но зависи от човека, не от възрастта. А и никой друг не ми е треперил така в ръцете;)
Amnesia el major club de Ibiza!
0

#40 Потребителят е неактивен   dashed_dreams 

• 0(^_^)0
  • ИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 06 12 2006

Публикувано 25 12 2007, 00:06

не ми пълни окото ама като профучи някои чичко с маце на 17 :tease: тогава др ми се пълни
...don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.
0

#41 Потребителят е неактивен   Synaesthesia 

• One Naked Soul
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия

Публикувано 25 12 2007, 22:09

ако има акъл междУ ушите не ми пука на колко ще е освен ако не е чак толкова фрапиращо положението !
може да е на 30, а да е тъп като пуканка...така че е относително! поне за мене!

Мнението е редактирано от ShutYourMouth: 25 12 2007, 22:10

0

#42 Гост_StarDustCoca

• Група: Guests

Публикувано 31 05 2008, 20:37

Много интересна тема .Преди месеци имах такава връзка с 8 години по голяма жена от мен и мога да кажа от личен опит ,че разликата в годините няма значение стига да е в определени граници ... ако е извън границите не става въпрос за любов а за интереси или пари.Но при мен ситуацията беше такава: В началото и двамата бяхме много влюбени желаехме се много сичко ОК. До момента в който не ми се наситиха или не осъзнаха че няма как да сме заедно .. абе и аз не знам какво точно стана .Дадоха ми да бъркам в буркана с меда ма не ми казаха че ще свърши! Просто каката беше уникална .И като повечето знае от опит къде как да пипне . 100% съм убеден 4е тия малките кифлички с извинение са трагедии и не могат да ме възбудят така като една по възрастна жена ..били те по стегнати по теснички и тн. Секи си има ВКУС аз предпочитам и съм фен на каките нека са по нестегнати овиснали нека аз такива искам отлежали ..Само че имам проблем толкова мнго лапнах толкова ме привлича и възбужда тази жена че 7 месеца откакто не сме заедно и пак тя ми се мотае в главата и не мисля за други ...е минават някви смътни мисли но веднага се сещам за нея и и зчезват.Изгубил сум всякакви надежди че може да сме пак заедно.Само се виждаме от време на време и толкоз.Надявам се приказката "там където е текло пак ще тече "да е вярна а да не се окаже "Там където е текло спира да тече" Получил съм комплекс според мен че "никоя друга не може да ми даде това коеот тя ми даваше" и смятам че тя е жената и няма друга. Явно тя ми се е радвала задоволила е сексуалното си любопитсво и край.Кофтито е че ме накара да се чувствам виновен че аз съм виновен за загубата и на желание към мен.Трябваше да ми каже истината много по лесно щях да я приема.Дори нямаше да се сърдя шях да я разбера .Се пак аз наистина не мога да идам това от което има нужда.А и ако нещо ми стане да се загледам по някоя друга то е като нея между 25 и 30 годишна,Сякаш освен комплекса и стериотип съм си изградил за жените! С удоволствие бих приел вашите мнения но за по сигурно ще отида на психолог поради причината че наистина осъзнавам че не мога да я превъзмогна да видя как би интерпретирал тои държането и спрямо мен и действията с малко повече информация и какво би ме посъветвал!
0

#43 Гост_StarDustCoca

• Група: Guests

Публикувано 31 05 2008, 20:53

А да и забравих да кажа че има и доста млади момчета които могат да се нарекът повече мъже от колкото някои 33 и нагоре годишни мъже.Проблема понякога идва че разликата не е толко в годините ами времената в които са живяли били са различни и тн и са с различно мислене но ако не им пречи и се разбират и обичат всичко е ток пък по голмия ше придаде малко блясък на по малкия примерно или както казват жената ще научи така както на нея и харесва малкия мъж и 3 дни яли пили и се ...
0

#44 Потребителят е неактивен   some1else 

• BMO Member
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Член на БМО
  • Регистриран: 03 02 2005

Публикувано 12 06 2008, 19:15

Виж мнениетоStarDustCoca, на 31.05.2008, 21:37, каза:

...Просто каката беше уникална .И като повечето знае от опит къде как да пипне . 100% съм убеден 4е тия малките кифлички с извинение са трагедии и не могат да ме възбудят така като една по възрастна жена ....

Хе...те поетите са го казали "Жената е като виното - с годините придобива и класа", а съдейки и от горния цитат придобиват опит и умения.

Аз не знам...аз само обобщавам мислите на хората :D
0

#45 Потребителят е неактивен   eNforcer 

• <<< TwIsTeD oNe >>>
  • Виж Дневник
  • Регистриран: 08 01 2005

Публикувано 13 06 2008, 10:50

що па не? кой не иска да удари някоя перверзна лелка... :D
Снимка
DestinationBulgaria - всяка неделя от 18:00 само по Party 107