:: Българска Музикална Организация :: Форуми: Въпроси за забременяване - :: Българска Музикална Организация :: Форуми

Направо към съдържанието

непрочетени известия >

Здравейте, Guest! Вход | Регистрация

Внимание!

Снимка
РАЗДЕЛЪТ СЪДЪРЖА МАТЕРИАЛИ, КОИТО СА ЗАБРАНЕНИ ЗА ЛИЦА ПОД 18 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ!!!
ВСЕКИ ПОТРЕБИТЕЛ ИЛИ ГОСТ, ДРЪЗНАЛ ДА ЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА БЕЗ НАВЪРШЕНИ :18: ГОДИНИ, ЩЕ БЪДЕ САНКЦИОНИРАН Снимка
  • 3 Страници +
  • 1
  • 2
  • 3

Въпроси за забременяване

#1 Гост_петър

• Група: Guests

Публикувано 15 02 2007, 23:24

Здравейте!Значи бих искал да ми бъде отговорено на няколко въпроса свързани с самият процес на забременяване, как става и как да си го спестим:).За да забременее момиче трябва ли момчето изцяло да свърши в момичето или може от съвсем малки количества сперма да се забременее?Ако примерно го правим два пъти, може ли тя да забременее ако примерно след първият път не съм си го измил хубаво и е останало малко сперма?Или примерно,по принцип след като съм свършил и ако не отида до тоалетната(за уриниране става въпрос) после от каналчето ми тече още малко сперма.Бих казал не че тече а просто е било останало малко и след като ми спадне оная работа, се стича.Възможно ли е от това малко количество което е останало след първият път тя да забременее като го правим втория път?Как стой въпроса с противозачатачните?Колко дена след като стане 'гаф'(правим го без презерватив) може да се зимат противозачатъчни (или там каквото зимат момичетата, не съм много запознат) за да прекратят забраменяване?Знам също че ако е станало нещо, месечният й цикъл ще закъснее..не е ли много късно да се чака за месечния й цикъл и чак тогава да се вземат мерки?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :? :? :? :?
0

#2 Потребителят е неактивен   Lost_in_Space 

• ..:: Total Freak ::..
  • ИконаИконаИконаИконаИконаИконаИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Video Group
  • Регистриран: 09 11 2005

Публикувано 15 02 2007, 23:42

Намирисва ми, че нещо си сгафил... Но все пак ще се опитам да ти обясня максимално точно!
Първо достатъчно е и една капка сперма да попадне във влагалището на момичето и работата може да се "прецака", както ти се изразяваш. А и все пак като го правите 2 пъти що не си я накрал да ти врътне една свирка и чиста работа ;) Не, сериозно принципно това, което ти остава в каналчето след секс е много малка вероятноста да причини бременност, защото не е толкова богато на годни сперматозоиди (доколкото знам).
На пазара се продават различни таблетки, но в повечето случай срока за хапчетата е до 72 часа след половия акт. И един тарикатлък да знаеш от батко си - като искаш да ти е кеф и си мислиш, че си направил "гафа" взимаш един аспирин и го поставяш във влагалишето на момичето. Така убиваш сперматозоидите и няма опасност ;)
Но май в твоя случай е малко късно?! А за месечния и цикъл, ако е нередовен така може да си изкарате акъла, че просто не истина. Затова едно тестче за бременност и ще разбереш дали "Жоро е невинен" ;)

Това е общо казано.... Ако има нещо още, което те интересува конкретно питай...

Мнението е редактирано от Lost_in_Space: 15 02 2007, 23:44

Снимка
Roger Sanchez - Lost (Tom Novy's Lost In Space Remix)
0

#3 Потребителят е неактивен   n0ne 

• Фен на феновете
  • Виж Дневник
  • Група: BMO
  • Регистриран: 17 11 2004

Публикувано 15 02 2007, 23:58

Мммм...зависи от много неща. Например...ако е една капка и ако си заклет пушач, в комбинация със редовно попииване може и да ти се размине. Гледах едно научнопопулярно филмче, в което показваха как матката буквално трепа повече от 9/10 от всичките сперматозоиди при пълна еякулация. И като добавиш, че на пушачите и пиячите сперматозоидите са доста по-бавни, резонно с по-ниски оплодителни функции... По принцип зор стават нещата, ама...за беля става и не пита. Затова хапченца и другия път слагай ония досади презервативите. Поне, като го извадиш може да видиш дали си омацал работата и дали да ти треперят мартинките. Пък и си спестяваш рискът от разни кофти болести.

0

#4 Потребителят е неактивен   Joro 

• Музикален фен
  • ИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: bmo.bg
  • Регистриран: 11 11 2004

Публикувано 16 02 2007, 00:01

Този Жоро навсякъде бре, без Жоро и деца не може правите, ей! :acute: :rofl:

Това междудругото ми е една от любимите реклами, дали я има още в интернет?!

А по темата, важно е дали момичето е в цикъл или не, кой период си я хванал точно.
0

#5 Потребителят е неактивен   some1else 

• BMO Member
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Член на БМО
  • Регистриран: 03 02 2005

Публикувано 16 02 2007, 00:06

Lost_in_Space, на 15/02/2007, 23:42, каза:

И един тарикатлък да знаеш от батко си - като искаш да ти е кеф и си мислиш, че си направил "гафа" взимаш един аспирин и го поставяш във влагалишето на момичето. Така убиваш сперматозоидите и няма опасност ;)

Тшшш, алооо тариката на кака, айде да не разпространяваш такива теории, защото са пълен bull s**t....недей да им даваш такива идеи, че няма после ти да им гледаш децата...

По принцип има хапчета за спешна контрацепция, най-късно до 72 часа трябва да се приемат и си имат някаква схема на приемане...

Презерватива си е най-добрия начин. Да ти е спокойно на душата.

Аз ти препоръчвам да хвърлиш поглед на следните теми:

http://freshfans.org...?showtopic=5010

и

http://freshfans.org...?showtopic=6638

Айде приятния занимания и да си пазиш девойката ;)
0

#6 Потребителят е неактивен   SAMOSVAL 

• ™ Камиони ООД ™
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Master Модератор
  • Регистриран: 14 11 2004

Публикувано 16 02 2007, 00:16

Добре де винаги съм се чудил... Някои семейства се опитват да си направят деца с години и все не успяват а накрая и от една капка сперма става гафа. Егати историята. Направо си е такава голяма доза късмет че ужас. Когато не ти трябва тогава става, мани мани!
Снимка ! Снимка
0

#7 Потребителят е неактивен   Joro 

• Музикален фен
  • ИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия

Публикувано 16 02 2007, 00:23

Какво значи кога не ти трябва...

Има си оплодителни периоди, има си и седмица дето може само секс да правиш. :D

Въпроса е да ги нацелиш. Другото вече са вирусите и по-точно коварният СПИН. Това мисля, че е най-опасно, дори и от едно забраменяване, та за това са важни презервативите, не за нещо друго.

Та слушайте Жоро, който е невинен. :rofl:
0

#8 Потребителят е неактивен   Lost_in_Space 

• ..:: Total Freak ::..
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Група: Video Group
  • Регистриран: 09 11 2005

Публикувано 16 02 2007, 00:31

some1else, на 16/02/2007, 00:06, каза:

Тшшш, алооо тариката на кака, айде да не разпространяваш такива теории, защото са пълен bull s**t....недей да им даваш такива идеи, че няма после ти да им гледаш децата...

Шшш, ало, каката...Че к'во му е... срещу "минимално" заплащане може да се споразумеем някак си... А и децата мен ме обичат само памперси не сменям :ppp: А по повод идеята не съм казал, че дава гаранция 100 %. Просто това е първото нещо, което може да направиш непосредсвено след половия акт... Ама аз к'во ли знам? :unsure:
Снимка
Roger Sanchez - Lost (Tom Novy's Lost In Space Remix)
0

#9 Потребителят е неактивен   Dream_Dance 

• PROGRESSIVE PLEASURE
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 14 11 2004

Публикувано 16 02 2007, 01:54

евала Пешо... дано черната котка не ти е минала пътя...
Снимка
Pete Tong: "This Is The Essential Mix On BBC Radio 1 With God... Ooo Excuse Me... It's PAUL VAN DYK"
0

#10 Потребителят е неактивен   Badboy 

• Войводата от ВЦ-то-no comment!!!
  • ИконаИконаИконаИконаИконаИконаИкона
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 29 07 2005

Публикувано 16 02 2007, 05:39

Joro, на 16/02/2007, 02:23, каза:

Та слушайте Жоро, който е невинен. :rofl:

А тъй Той е--> Жоро знае ;)Плюс че иде пролет-време е да се сее!!!По-юбаво от спермата няма.Развърташ кранчито и пръскаш навред,нашир на длъж..дет ти падне..адйе момчета,че останааме без последователи!!!Не на презерватива-да на разума :)Ей го..я си наравиф злобарко и са имам дабъл вижън в стаята...тъй то магия голяма си е ;) Тъй,че пипайте златната пръчица лошо нема ;)

Мнението е редактирано от Badboy: 16 02 2007, 05:41

Въглища Кирпич Компотизиране на стриди :tommy:
Мойта любима-ТАлашка КИРпичева!!! Лъв хър енд най убуу мий на селу!!!
Подписа е цензуриран поради нарушение правилата на форума
Снимка
0

#11 Потребителят е неактивен   trancemaniak 

• Intelligent Life!
  • ИконаИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 06 04 2006

Публикувано 16 02 2007, 11:03

Да ве в една капка сперма е имало не знамси колко милиона сперматозоиди и само едно от тях се е оплождало така ме учихав даскало. :P :D и е било възможно и никое от тях да не се опложда.
0

#12 Потребителят е неактивен   raffy 

• One In A Million
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 21 05 2005

Публикувано 16 02 2007, 12:05

trancemaniak, на 16/02/2007, 11:03, каза:

Да ве в една капка сперма е имало не знамси колко милиона сперматозоиди и само едно от тях се е оплождало така ме учихав даскало. :P :D и е било възможно и никое от тях да не се опложда.

:lookaround:
да се смея ли, да плача ли....
важен урок по биология - сперматозоидите се оплождат!
алеле боже, на какво учат в училище вече... тц тц тц.
така... има много фактори. и Жоро, дето се пишеш,че много знаеш, да ти секна ентусиазма - няма безопасна седмица за правене на секс ;) има едни дни точно преди цикъла,които се водят за 'безопасни', но и те, както презервативите и хапчетата не са 100 % сигурни. признавам имах преди и аз заблудата,че по време на цикъл също не може да се забременее. оказа се,че може и сега се опитвам да си го набия в главата.
отговорът е,че ВИНАГИ може да се забременее. винаги когато има сношение. и да се миете, и аспирини да си слагате и да пишкате след това,все тая. става за секунди.
няма жена,която да може да е 100 % сигурна,че в дадения момент не може да забременее, няма мъж,който на 100 % да може да предвиди кога ще се появи първия сперматозоид. или кога не е останал дори 1. а, както надявам се всички знаем, 1 е предостатъчен ;)
спомням си за един филм за едно момиче,което забременя, на 16 май беше, а приятеля и след това почина. и баща и нещо я обвиняваше,че била такава и такава.. и тя му каза,че са го правили само веднъж. и той каза 'ето това е лош късмет, да правиш секс за първи път и да забременееш'. не е смешно в интерес на истината.
100 % (хах, много ги обичам тея проценти) предпазване може да има при вазектомия на мъжа и отстраняване на яйчниците при жената. това е то. където и да прочетете, за каквито и средства да е, винаги е 90 и няколко % гаранция. дори 99 % да е, ако си от големите късметлии ще попаднеш в този 1 %.
Lost, обясни ми принципа със свирката и чистата работа, моля те ;) че нещо не схванах.
сексът е отговорна работа. както за жената, защото в крайна сметка тя ще понася последствията после, така и за мъжа.

p.s.това смятам един ден, живот и здраве,да го дам на детето си да го прочете :D
Снимка
Everything is gonna be alright!
0

#13 Потребителят е неактивен   trancemaniak 

• Intelligent Life!
  • ИконаИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия
  • Регистриран: 06 04 2006

Публикувано 16 02 2007, 12:28

raffy, на 16/02/2007, 12:05, каза:

:lookaround:
да се смея ли, да плача ли....
важен урок по биология - сперматозоидите се оплождат!
алеле боже, на какво учат в училище вече... тц тц тц.

Tфа беше преди 7-8 години.. :)
0

#14 Потребителят е неактивен   Joro 

• Музикален фен
  • ИконаИкона
  • Виж Дневник
  • Виж Галерия

Публикувано 16 02 2007, 13:02

Те по телевизията рекламират, че много знам, инак само за заблуда.

Та за "безопасните" дни, интересно, хубаво, че го сподели. :D
0

#15 Потребителят е неактивен   Aida 

• Музикален фен
  • ИконаИкона
  • Регистриран: 06 11 2006

Публикувано 16 02 2007, 17:36

петър, на 15/02/2007, 23:24, каза:

Здравейте!Значи бих искал да ми бъде отговорено на няколко въпроса свързани с самият процес на забременяване, как става и как да си го спестим:).За да забременее момиче трябва ли момчето изцяло да свърши в момичето или може от съвсем малки количества сперма да се забременее?Ако примерно го правим два пъти, може ли тя да забременее ако примерно след първият път не съм си го измил хубаво и е останало малко сперма?Или примерно,по принцип след като съм свършил и ако не отида до тоалетната(за уриниране става въпрос) после от каналчето ми тече още малко сперма.Бих казал не че тече а просто е било останало малко и след като ми спадне оная работа, се стича.Възможно ли е от това малко количество което е останало след първият път тя да забременее като го правим втория път?Как стой въпроса с противозачатачните?Колко дена след като стане 'гаф'(правим го без презерватив) може да се зимат противозачатъчни (или там каквото зимат момичетата, не съм много запознат) за да прекратят забраменяване?Знам също че ако е станало нещо, месечният й цикъл ще закъснее..не е ли много късно да се чака за месечния й цикъл и чак тогава да се вземат мерки?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :? :? :? :?

Много хубаво, че търсиш отговор на твоя въпрос, но от прочетените до тук мнения само мога да се посмея от сърце. Т.е. не мисля че това е правилното място....

www.biberonbg.com
www.rozali.com
Pravi tova koeto iskash, ne tova koeto trqbva, no go pravi taka che da ne prechish na drugite!
0

Сподели темата чрез:

• 3 Страници +
  • 1
  • 2
  • 3

Бърз отговор

1 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни потребители